banner

III Strażackie 9,98

 

Już 29 kwietnia 2018 r. godz. 12:00 rusza III. edycja biegu i wycieczki rowerowej - nie tylko dla strażaków. Podobnie jak w poprzednich edycjach do pokonania dystans 9,98 km.

9,98 km stworzyła grupa zwykłych ludzi wspieranych przez ludzi niezwykłych, których grono z roku na rok rośnie. Od początku są z nami Komenda Miejska PSP w Piotrkowie Trybunalskim, Nadleśnictwo Piotrków, Garda - Biuro Doradztwa Ochrony Przeciwpożarowej, PIOMED - Szkolenia medyczne, kpp, ppoż oraz Alpin&Arbor - pielęgnacja i wycinka drzew z wykorzystaniem technik alpinistycznych ORAZ JUŻ SETKI UCZESTNIKÓW, osób które nam zaufały i wspólnie z nami pokonało magiczne 9,98 km.

Tak jak dotychczas nie weźmiemy od Was ani jednej (!!!!) złotówki za wpisowe na nasze wydarzenie; co więcej - damy Wam piękne chwile w gronie wspaniałych ludzi, piękne okoliczności przyrody, medale, coś na ząb, a dzięki sponsorom wręczymy nagrody rzeczowe dla .......... tych naj J

Mamy jednak śmiałość prosić Was o wsparcie Kogoś, Kto nie może z nami pobiec ani pojechać rowerem. Chcemy pomóc Maćkowi Drzewieckiemu, mieszkańcowi Kosowa w gm. Moszczenica, podopiecznemu Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”. Maciek do lepszego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznej aparatury medycznej, nowego wózka oraz środków na rehabilitację.

Pomożecie??

Bądźcie z nami 29. kwietnia 2018 r. Leśnictwo Meszcze, gm. Moszczenica

info

 

 

Obsada zmianowa

  • Dyżurny operacyjny

– kpt. Adam Sosnowski

  • Dyżurny Operacyjny

– kpt. Tomasz Pągowski

  • Dyżurny operacyjny

– mł.kpt. Bartłomiej Banaszczyk

  • Dyżurny operacyjny

mł.kpt. Jarosław Miśkiewicz

  • Dyżurny Stanowiska Kierowania

– mł. kpt. Piotr Misztela

  • Dyżurny Stanowiska Kierowania

– ogn. Jarosław Domarańczyk

  • Dyżurny Stanowiska Kierowania

– mł. ogn. Artur Gruszka

  • Dyspozytor

– mł. ogn. Cezary Hernoga

Kampanie informacyjne

czad 1 

costa Ulotka 1str

fajerwerki

 

 nfosigwlogo

Statystyki zdarzeń

Na dzień 03.12.2018 odnotowano 2152 zdarzenia

[No canvas support]

Ciekawe poradniki