Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

.

KOMUNIKAT

(aktualizacja 10.01.2021r)

Informacja w sprawie szczepień przeciwko COVID-19 strażaków i pracowników cywilnych zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych PSP oraz druhów OSP

Szczegóły TUTAJ

all4web

logo psp horz1

Życzenia świąteczno-noworoczne Komendanta Głównego PSP

Funkcjonariusze i Pracownicy
Państwowej Straży Pożarnej,
Słuchacze Szkół Pożarniczych,
Członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych,
Członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych,
Strażacy Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej,
Pracownicy Cywilni Ochrony Przeciwpożarowej,
Weterani Służby Pożarniczej!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Państwu, aby ten wyjątkowy dla nas wszystkich czas upłynął w spokoju, przyniósł wiele rodzinnego ciepła i radości oraz był spełnieniem osobistych oczekiwań. Niech tych szczególnych, świątecznych chwil nie opuszczają poczucie bezpieczeństwa oraz siła i wytrwałość do stawiania czoła wszelkim wyzwaniom, jakie spotykamy na naszej drodze zawodowej i osobistej. Proszę przyjąć najszczersze życzenia zdrowia, pogody ducha, ludzkiej życzliwości, wiary oraz niezapomnianych chwil w gronie Najbliższych.

Wyjątkowe świąteczne życzenia kieruję również do Państwa Bliskich i Przyjaciół, a szczere wyrazy podziękowania do osób wspierających ochronę przeciwpożarową za ich niezmienną serdeczność i słowa wsparcia kierowane do strażaków.

Życzę spełnienia marzeń i własnych zamierzeń oraz wielu sukcesów w każdej dziedzinie Państwa aktywności. Niech wszelka pomyślność i optymizm, a także nieustająca satysfakcja ze służby i pracy na rzecz drugiego człowieka towarzyszą Państwu każdego dnia Nowego 2021 Roku!

nadbryg. Andrzej Bartkowiak

Życzenia Komendanta Głównego PSP z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2020 i Nowego 2021 Roku

Boże Narodzenie 2020