Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

.

KOMUNIKAT

W związku zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem SARS Cov2, kierując się potrzebą zapewnienia  Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie naszej jednostki i przyjęcie jako zalecanej formy kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Wizyta osobista w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim  jest zalecana wyłącznie w sytuacji, gdy kontaktu bezpośredniego nie można zastąpić inną formą i powinna być wcześniej uzgodniona telefonicznie.

Wykaz aktualnych telefonów kontaktowych dostępny jest TUTAJ

all4web

logo psp horz1

Powołanie zastępcy komendanta miejskiego PSP w Piotrkowie Trybunalskim

2 września 2020 roku st. bryg. Grzegorz Janowski łódzki komendant wojewódzki PSP powołał na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego PSP w Piotrkowie Trybunalskim bryg. Jana Mielczarka. Dotychczas bryg. Mielczarek pełnił funkcję naczelnika Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim

W spotkaniu wziął również udział mł. bryg. Jakub Rytych komendant miejski PSP w Piotrkowie Trybunalskim oraz bryg. Sebastian Koscisty naczelnik Wydziału Kadr KW PSP w Łodzi.

 

źródło:straz.lodz.pl