Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

.

KOMUNIKAT

W związku zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem SARS Cov2, kierując się potrzebą zapewnienia  Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie naszej jednostki i przyjęcie jako zalecanej formy kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Wizyta osobista w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim  jest zalecana wyłącznie w sytuacji, gdy kontaktu bezpośredniego nie można zastąpić inną formą i powinna być wcześniej uzgodniona telefonicznie.

Wykaz aktualnych telefonów kontaktowych dostępny jest TUTAJ

all4web

logo psp horz1

Dystrybucja środków do dezynfekcji dla placówek oświatowych

W dniach 02 - 14 maja 2020 r. strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim oraz wyznaczonych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych przeprowadzili akcję rozdystrybuowania środków dezynfekcyjnych do placówek oświatowych tj. przedszkoli i żłobków.

Akcja dostarczania płynów do dezynfekcji zorganizowana przez Wojewodę Łódzkiego oraz Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Płyny dezynfekcyjne trafiły do 150 placówek oświatowych z terenu miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego. Łącznie strażacy przekazali ponad 7600 litrów środka dezynfekującego.

W akcję zaangażowane były: Komenda Miejska PSP w Piotrkowie Trybunalskim, OSP: Skotniki, Czarnocin, Gorzkowice, Lubanów, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Sierosław, Ręczno, Niechcice, Sulejów, Sulejów-Podklasztorze, Wola Krzysztoporska oraz Wolbórz.