Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

.

banner2

Zmiana trybu pracy w związku z wirusem SARS-CoV-2

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem zarażenia się wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne oraz zabezpieczenie funkcjonowania administracji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo mieszkańców. Jednym z najważniejszych zaleceń służb epidemiologicznych jest rekomendacja pozostania w domach i ograniczenia spotkań oraz unikanie dużych zbiorowisk ludzi. Dlatego podjąłem decyzję, że od dnia 20 marca 2020 roku do odwołania zostaje zamknięta bezpośrednia obsługa interesantów w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

  1. Do odwołania Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalski nie przyjmuje interesantów z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych umówionych wcześniej telefonicznie lub mailowo.
  2. Strażacy i pracownicy nie przerywają pracy, sprawy załatwiane są drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową (poniżej umieszczamy listę telefonów do wydziałów oraz adresy mailowe, z których należy korzystać). 
  3. Korespondencja przyjmowana jest jedynie drogą pocztową oraz mailowo, na kontakt  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykaz numerów kontaktowych dostępny jest tutaj.

Co musisz wiedzieć o koronawirusie? gov.pl/web/koronawirus
Zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego dla seniorów: bit.ly/zaleceniaGIS
Alert RCB – ostrzeżenie o koronowirusie: https://rcb.gov.pl/alert-rcb-ostrzezenie-o-koronawirusie/
Ministerstwo Zdrowia: Koronawirus – co musisz wiedzieć? https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie