Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

.

KOMUNIKAT

W związku zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem SARS Cov2, kierując się potrzebą zapewnienia  Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie naszej jednostki i przyjęcie jako zalecanej formy kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Wizyta osobista w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim  jest zalecana wyłącznie w sytuacji, gdy kontaktu bezpośredniego nie można zastąpić inną formą i powinna być wcześniej uzgodniona telefonicznie.

Wykaz aktualnych telefonów kontaktowych dostępny jest TUTAJ

all4web

logo psp horz1

OSP Lubiaszów w KSRG

14 sierpnia 2019 r. w siedzibie Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim nastąpiło przekazanie Decyzji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej o włączeniu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Wolborza Pan Andrzej Jaros, Komendant Miejski PSP w Piotrkowie Trybunalskim mł. bryg. Jakub Rytych, Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego bryg. Jan Mielczarek, Prezes OSP w Lubiaszowie dh Ryszard Jaśkowski oraz Naczelnik jednostki dh Andrzej Śpiewak.

Jednostka OSP w Lubiaszowie jest 2 na terenie gminy Wolbórz, a 27 na terenie powiatu piotrkowskiego włączoną w struktury krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego