Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim

.

KOMUNIKAT

W związku zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym koronawirusem SARS Cov2, kierując się potrzebą zapewnienia  Państwa bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie naszej jednostki i przyjęcie jako zalecanej formy kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Wizyta osobista w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim  jest zalecana wyłącznie w sytuacji, gdy kontaktu bezpośredniego nie można zastąpić inną formą i powinna być wcześniej uzgodniona telefonicznie.

Wykaz aktualnych telefonów kontaktowych dostępny jest TUTAJ

all4web

logo psp horz1

Zakończenie szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP

30 czerwca 2019 r. zakończyło się szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP. Końcowy egzamin składający się z testu wiedzy oraz ćwiczenia praktycznego pomyślnie zdało 34 druhów z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin Łęki Szlacheckie, Rozprza, Ręczno, Wolbórz i Wola Krzysztoporska. Ratownicy ci po dwóch miesiącach zajęć teoretycznych i ćwiczeń praktycznych nabyli uprawnienia do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczych.