banner

Aktualności

Włączenie OSP Parzniewice do KSRg

W dniu 11 marca br. w Parzniewicach odbyła się uroczysta zbiórka związana z wręczeniem Decyzji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej...

W dniu 11 marca br. w Parzniewicach odbyła się uroczysta zbiórka związana z wręczeniem Decyzji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej o włączeniu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Parzniewicach do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Udział w uroczystości wzięli Poseł na Sejm RP Pan Grzegorz Wojciechowski, Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi st. bryg. Jarosław Wlazłowski, p.o. Komendant Miejski PSP w Piotrkowie Trybunalskim mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, Vice Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP dh Tadeusz Karcz, ppłk. Krzysztof Jewgiejuk, Wójt Gminy Wola Krzysztoporska Pan Roman Drozdek wraz z Samorządowcami gminy Wola Krzysztoporska, poczty sztandarowe OSP w Woli Krzysztoporskiej i Gomulinie, strażacy OSP w Parzniewicach oraz mieszkańcy Parzniewic.

Decyzję o włączeniu do ksrg w imieniu Komendanta Głównego PSP wręczył Łódzki Komendat Wojewódzki PSP w Łodzi st. bryg. Jarosław Wlazłowski. Z dniem 15 grudnia 2017 jednostka OSP w Parzniewicach stała się trzecią OSP z terenu gminy Wola Krzysztoporska oraz 26 z terenu powiatu piotrkowskiego włączoną do ksrg. Na wyposażeniu jednostki znajduje się średni samochód pożarniczy wraz z wyposażeniem wymaganym dla jednostek systemu.

Zaproszeni goście gratulowali jednostce włączenia do ksrg oraz podkreślili, że to wielkie zobowiązanie wobec przełożonych a przede wszystkim wobec mieszkańców Parzniewic i całego powiatu piotrkowskiego.

Kampanie informacyjne

czad 1 

costa Ulotka 1str

fajerwerki

 

 nfosigwlogo

Statystyki zdarzeń

Na dzień 05.11.2018 odnotowano 2037 zdarzeń

[No canvas support]

Ciekawe poradniki